Eksperci

Certyfikowany algezjolog interwencyjny, czołowy lider europejski w leczeniu bólu z użyciem specjalnych technik interwencyjnych. MUDr. Rapčan długotrwale utrzymuje tendencję wprowadzania innowacyjnych metod i technik leczenia, specjalnych metodologii i najnowszych medycznych technologii maszynowych do praktyki klinicznej EuroPainClinics®.

Czytaj więcej

rapcan
MUDr. Robert Rapčan
Specjalista w leczeniu bólu

Międzynarodowy specjalista w dziedzinach chirurgii ortopedycznej i interwencyjnego leczenia bólu. Doświadczenia zawodowe Dr. Hessa znacząco wzbogacają platformę wiedzy EuroPainClinics®.

Czytaj więcej

hess
Michael Hess, M.D.
Chirurg kręgosłupa

Międzynarodowy specjalista w dziedzinie reumatologii i specjalista interwencyjnego leczenia bólu. Bogate doświadczenia zawodowe Dr. Hammonda razem z jego działalnością badawczą i edukacyjną przedstawiają wyjątkowy wkład dla rozwoju i poszerzania platformy wiedzy EuroPainClinics®.

Czytaj więcej

hammond
Anthony Hammond, M.D.
Specjalista w leczeniu bólu

Międzynarodowy certyfikowany specjalista w dziedzinie anestezjologii i medycyny intensywnej, specjalista interwencyjnego leczenia bólu ze specjalizacją na małoinwazyjne zabiegi endoskopowe. Doświadczenia zawodowe Dr. Waléna stanowią dla EuroPainClinics®.

Czytaj więcej

walen
Lars Walén, M.D.
Specjalista w leczeniu bólu